Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67821
Stary 03.06.2014, 09:24
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Ale nie wiem dlaczego wszyscy z góry zakładają ,że Buchalik koniecznie przychodzi za Miśkiewicza . Owszem wydaje się to logiczne ale przecież każdy zespół potrzebuje dwóch solidnych bramkarzy a wszyscy wiemy ,że Bieszczad takim nie jest więc może w klubie też doszli do takiego wniosku i Buchalik ma przyjść na miejsce naszego obecnie drugiego bramkarza i konkurować z Miśkiewiczem w następnym sezonie o ile ten dogada się w sprawie nowego kontraktu ? Oby tak było plus jako trzeci bramkarz Zając i mamy tą pozycję zabezpieczoną na co najmniej 2-3 lata .
Gdyz tak sie dzieje w klubach gdzie panuje normalnosc. U nas normalnosc dawno nie goscila wiec nie dziw sie, ze wiekszosc sadzi ze Buchalik za Miskiewicza
Odpowiedz cytując