raindog napisał(a):

Argument z darmowymi biletami można uznać za rozsądny, ale to w zasadzie wróżenie w fusów, bo nie wiadomo jaki procent darmowych, które utrzymywało SKWK, teraz rozdaje klub.
|
Chcesz powiedzieć, że SKWK rozdawało co mecz ponad 1000 biletów?
Takiej bandy to jeszcze nie mamy
