Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 02.06.2014, 23:22
Co poniektórym się w dupach poprzewracało. Smuda głównym problemem Wisły? Przypomne że kasy u nas nie ma,zawodników sprowadzamy za darmo z czego do gry na poziomie ekstraklasy to ciężko złożyć całą 11-ke. Osiągamy 5 miejsce,po świetnej rundzie jesiennej i gorszej wiosennej,co chyba niektórym przesłoniło oczy i myślą że nasza drużyna ma jakiś niesamowity potencjał. Ten potencjał uwolnił na początku Smuda,potem niestety okazało się że z pustego to i Salomon nie naleje bo jak na obronie u nas musi grać Czekaj to nie wymagajmy cudów. Z gówna bata nie ukręcisz. Ci co wypominają Smudzie Burdeńskiego to niech będą konsekwetni i jednocześnie podziękują mu za Stilica.

Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Dziękować Bogu, że początek przyniósł tyle punktów.
Czyli za runde jesienną mamy dziękować Bogu,ale za wiosne obwiniamy już tylko Smude?
Odpowiedz cytując