Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 02.06.2014, 23:12
Miało być MP! Znowu nas dyzma oszukał...

Lepszego treneiro i tak nie będzie przez najbliższe 2 lata... Na dzisiejszą Wisłę jest jak znalazł. Niech się pozmienia wszystko wokół trenera, a dopiero później rozmawiajmy o tym kto lepszy za Smude.

Poza tym odnoszę wrażenie, że "eksperci" szukający problemu Wisły głównie pod postacią trenera to Ci sami co trajkoczą na Burligę za jego poziom sportowy "bo tak się przyjęło" - nieważne, że gra już na poziomie dobrego obrońcy ekstraklasy i obok Głowackiego był najlepszym obrońcą naszego bloku defensywnego. Ale wiadomo internet posiada wielu ekspertów.

Osobiście z wyniku sportowego Wisły jestem zadowolony, po poszerzeniu składu o paru piłkarzy liczę w następnym sezonie na skuteczna walkę o 3 miejsce i prawo do gry w el. LE.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując