Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 02.06.2014, 17:10
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jak patrzę na to zdjęcie pustego stadionu, to nasuwa się pytanie, która grupka i z którego sektora prowadzi ten doping ? Ci po prawej stronie zdjęcia (narożnik? ? Bo mikrofony ustawione sa teraz tak przez canal+, że słychać nawet pełzanie dżdżownic po trawie.
Doping szedł właściwie raz z jednej, raz z drugiej strony. Zarówno ta miniaturowa grupa na C, jak i nieco większa na G.
Odpowiedz cytując