Gwiaździsty napisał(a):

|
Jak patrzę na to zdjęcie pustego stadionu, to nasuwa się pytanie, która grupka i z którego sektora prowadzi ten doping ? Ci po prawej stronie zdjęcia (narożnik? ? Bo mikrofony ustawione sa teraz tak przez canal+, że słychać nawet pełzanie dżdżownic po trawie.
|
Doping szedł właściwie raz z jednej, raz z drugiej strony. Zarówno ta miniaturowa grupa na C, jak i nieco większa na G.