Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 02.06.2014, 15:35
Sezon na minus.

Plus i plusiki :
wygrana z sąsiadką, Legią i Lechem,
niewielka poprawa jakości gry, zwłaszcza jesienią i dobre wyniki na R22 (jesienią),
baza w Myślenicach.

Minusy:

Miejsce - gdyby nie fatalne przygotowania Smudy spokojnie moglibyśmy zająć miejsce na pudle. To są większe pieniądze, większy prestiż, ślad w statystykach, lepszy produkt marketingowy.

Budowa drużyny - nie objawił się nikt z młodzieży o kim można by powiedzieć, że jest obiecujący. Młodzież obecna za wyjątkiem Chrapka (którego już nie ma) potwierdziła, że poza walką o utrzymanie do niczego innego się nie nadaje. Odkryliśmy za to młodych zdolnych, Brożków, Stilicia, Dudkę. Brak kontraktów dla wielu zawodników sprawia, że w obliczu nowego sezonu brak nam kluczowych zawodników jak bramkarz. A nawet jego zmiennik podobno odchodzi.

Zawodnicy - stwierdzenie Smudy, że chce dziesięciu nowych mówi samo za siebie.

Trener - bez komentarza. Choć na pewno mógłby trafić się gorszy.

Budowa klubu - poza bazą w Myślenicach, które dla przypomnienia jest wynajmowana, dalej nie ma nic co by nastrajało optymistycznie na przyszłość.

Konflikt - nie będę oceniał uczestników. Natomiast dla Wisły jest to ewidentna strata. Wbrew optymistycznym zapowiedziom uważam, że może potrwać długo.

Optymizmu na nowy sezon nie widać. Ale to dopiero będzie można ostatecznie oceniać po zakończeniu przygotowań i okienka transferowego. Zawsze może zdarzyć się jakiś cud.
Odpowiedz cytując