Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5302
Stary 02.06.2014, 13:06
Prezes Oknoplastu się już wypowiadał kiedyś w wywiadzie dlaczego nie chce sponsorować Polskiej piłki.

W skrócie chodzi o dużą konfliktowość, padł chyba przykład spadku sprzedaży Tyskiego w Wielkopolsce.

Gerealnie straty wizerunkowe są większe od zysków jego zdaniem.
Odpowiedz cytując