|
Prezes Oknoplastu się już wypowiadał kiedyś w wywiadzie dlaczego nie chce sponsorować Polskiej piłki.
W skrócie chodzi o dużą konfliktowość, padł chyba przykład spadku sprzedaży Tyskiego w Wielkopolsce.
Gerealnie straty wizerunkowe są większe od zysków jego zdaniem.
|