kreseq napisał(a):

|
Pytanie czy reforma się sprawdziła? Nie do końca. Wiecej spotkań ale i tak wszystko było wiadome już wcześniej.
|
Z drugiej strony, gdyby nie reforma to jeszcze wcześniej byłoby wszystko wiadome. A tak jednak jakieś tam emocje wpadły.