Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.06.2014, 10:54
Co do spadku w przyszłym sezonie to ja bym się wstrzymał. Cracovia może i gra nędzę, ale znając życie Bełchatów ze swoim szczęściem będzie pasiastych wypychać w górę
Pytanie czy reforma się sprawdziła? Nie do końca. Wiecej spotkań ale i tak wszystko było wiadome już wcześniej. Do tego Górnik i licencja na puchary.
W przyszłym roku będzie pewnie tak samo. Dwie-trzy drużyny i przepaść.
Sezon ogórkowy czas zacząć. Milion spekulacji transferowych i eurow.......e.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując