Co do spadku w przyszłym sezonie to ja bym się wstrzymał. Cracovia może i gra nędzę, ale znając życie Bełchatów ze swoim szczęściem będzie pasiastych wypychać w górę

Pytanie czy reforma się sprawdziła? Nie do końca. Wiecej spotkań ale i tak wszystko było wiadome już wcześniej. Do tego Górnik i licencja na puchary.
W przyszłym roku będzie pewnie tak samo. Dwie-trzy drużyny i przepaść.
Sezon ogórkowy czas zacząć. Milion spekulacji transferowych i eurow.......e.