Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5301
Stary 02.06.2014, 10:21
A może by tak złożyć propozycję dwóm firmom od okien mowa tutaj o Drutex i Oknoplast z tego wiem to jeszcze ich nie było w Ekstraklasie i myślę, że to nie był by zły sponsor główny na koszulki



P.s jak nie ten dział proszę o przeniesienie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując