|
Na sezon trzeba patrzeć bardzo szeroko. Z punktu widzenia sportowego był pozytywny. Z kibicowskiego.. wolę się nie wypowiadać.
Jak to często mówią przed sezonem bralibyśmy 5 miejsce w ciemno, a teraz jest niedosyt.
Co potrzeba podkreślić najbardziej - Smuda wykonał z drużyną rewelacyjną pracę. Uważam że gdyby nie kontuzje - walczylibyśmy z Lechem o 2 miejsce. Jednak po wypadnięciu Jovanovicia i Głowy było wiadomo że z obrony - monolitu zrobiło się sito. Drużyna pod koniec sezonu wyglądała nieźle, nie wspominając już o tym że w porównaniu do poprzednich 2 lat - wreszcie wrócił do drużyny tak zapomniany styl.
A i słowo na temat reformy rozgrywek - 2-3 lata i będziemy dziękować za tą zmianę, Wreszcie gramy w piłkę nie 7, a 9 miesięcy w roku.
|