|
Plusy konfliktu:
- Brak kolejek po bo bilety.
- Brak kolejek do toalety.
- Brak kolejek do punktów gastronomicznych.
- Serwer ze sprzedażą internetową od lutego ani razu się nie zawiesił.
- Oszczędzenie kibicom domyślania się i analizowania nie zrozumiałych opraw, tworzonych przez złych kiboli.
- Przeznaczenie ewentualnej kwoty wsparcia ruchu kibicowskiego na na inne cele (piwo, jedzenie)
- Dostępność sektorów, możliwość wyboru dowolnego miejsca.
- Spadek przestępczości.
- Kulturalny i głośny doping.
- Stadion odwiedzają tysiące rodzin z dziećmi, które 100% zastąpiły bojkotujących.
- Szybszy wyjazd samochodem spod stadionu.
- Czas który do tej pory poświęcano na analizowanie monitoringu, można przeznaczyć na łapanie prawdziwych bandytów!
- Możliwość wprowadzenia akcji promocyjnej rozdawania voucherów z zakładach pracy do zakupów piwa marki Tyskie. (Rozwój marketingu)
Minusy:
- Policjanci są mniej potrzebni, spada wydajność ich pracy. (Premia zagrożona?)
- Mniejsze wpływy z mandatów za picie piwa w miejscu publicznym.
- Mniejsze wpływy z mandatów za parkowanie na zakazach.
Jacku walcz!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|