Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.06.2014, 09:44
Kocur - to że jeden mecz zagrali na fantazji i trochę postrzelali nie sprawia, że mają w tej lidze grać dalej. Widzew prezentował się mizernie przez cały sezon - ani jednego wygranego meczu na wyjazdach. Zagłębie też dramat. To, że spadają to wypadkowa całego sezonu, jednak jestem zdania, że dla Widzewa to może być taki spadek w otchłań, bo tam w odróżnieniu od Zagłębia - brak jest pieniędzy.
Żydkom się udało, bo tak jak na szczycie - były Legia, długo nic, Lech i długo nic, tak i na dole były Widzew i Zagłębie, a przed nimi kilkupunktowa przepaść.
Odpowiedz cytując