|
Wypowiedziałem umowę, zaczęły sie telefony, ale cały czas z ofertami gorszymi niż mają nowi klienci.
Wykorzystałem to, że mam też telewizję w fun-packu na Orange, dopłaciłem 80 zł i mam mniej więcej to samo, co w nc+ za 120.
Nc+, bye
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|