Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1540
Stary 02.06.2014, 09:30
No i koniec.

Patrząc na ostatni mecz Zagłębia i Widzewa szkoda że takie ekipy spadły. Zaraz się zacznie biadolenie że poziom sportowy mają na 1 ligę. I co z tego. My za to jesteśmy Barceloną pewnie ...

Żydy kolejny rok łapią się pejsami za ostatnie miejsce dające utrzymanie. Patrząc ile ich tam chodzi szkoda że nie poleciały 3 drużyny.


Po wakacjach ponownie w Ekstraklasie GKS Bełchatów i Górnik Łęczna.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując