|
No i koniec.
Patrząc na ostatni mecz Zagłębia i Widzewa szkoda że takie ekipy spadły. Zaraz się zacznie biadolenie że poziom sportowy mają na 1 ligę. I co z tego. My za to jesteśmy Barceloną pewnie ...
Żydy kolejny rok łapią się pejsami za ostatnie miejsce dające utrzymanie. Patrząc ile ich tam chodzi szkoda że nie poleciały 3 drużyny.
Po wakacjach ponownie w Ekstraklasie GKS Bełchatów i Górnik Łęczna.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|