Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 02.06.2014, 09:13
Sezon oceniam jak najbardziej pozytywnie choc oczywiscie po tym jak przebiegal pozostaje lekki niedosyt - tylko 3 punkty zabrakly nam do 3 miejsca i mozna latwo wskazac mecze, w ktorych te punkty stracilismy (np. Zawisza, Górnik u siebie).
Pocieszam sie tylko, ze w pucharach i tak odpadlibysmy na pierwszym rywalu.

Najwiekszy plus dla mnie to mecze domowe. Po bezladnej kopanieni pokazywanej za Kulawik teraz drużyna grała ładna, ofensywna piłkę az chcialo sie przychodzic na Reymonta.

!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Dziś przyznaję rację, że wygrali ci, którzy protestowali, nie chodząc na mecze, choć nie przyznam nigdy, że jedynym zarzewiem konfliktu i jedynym problemem w tym wszystkim jest łysy.
Co niby wygrali ?
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 02.06.2014 o godz. 09:16.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując