Sezon oceniam jak najbardziej pozytywnie choc oczywiscie po tym jak przebiegal pozostaje lekki niedosyt - tylko 3 punkty zabrakly nam do 3 miejsca i mozna latwo wskazac mecze, w ktorych te punkty stracilismy (np. Zawisza, Górnik u siebie).
Pocieszam sie tylko, ze w pucharach i tak odpadlibysmy na pierwszym rywalu.
Najwiekszy plus dla mnie to mecze domowe. Po bezladnej kopanieni pokazywanej za Kulawik teraz drużyna grała ładna, ofensywna piłkę az chcialo sie przychodzic na Reymonta.
!!IRIVER!! napisał(a):

|
Dziś przyznaję rację, że wygrali ci, którzy protestowali, nie chodząc na mecze, choć nie przyznam nigdy, że jedynym zarzewiem konfliktu i jedynym problemem w tym wszystkim jest łysy.
|
Co niby wygrali ?