|
Pomijając wszystko inne i skupiając się na aspekcie czysto sportowym to mnie niezbyt przekonuje ten skład, ten trener.
Jeden Stilic świetny technicznie, dwóch, trzech niezłych, Brożek, Sarki, Donald.
Chrapek już odszedł.
Głowacki może jeszcze wróci do piłki.
Miśkiewicz przeciętny bramkarz nawet jak na polskie warunki. Dobrym punktem odniesienia do jego oceny jest forma Mateusza Baka z Lechii.
Reszta to rozkapryszone panienki.
Tak. Gdy mecz się układa, strzelają bramkę i przeciwnik pozwala prowadzić grę to jeszcze to jakoś wygląda.
W innym przypadku, pokazał choćby mecz w Łodzi.
Z tej mąki chleba nie będzie. Nawet jak coś temu trenerowi uda się zlepic w całość to zaraz odchodzi dwóch piłkarzy wyróżniających się. Wzamian Plizga bo darmowy.
W przyszłym sezonie walka o top 8 lub przy większej ilości kontuzji o utrzymanie.
Dobrze, że nie gramy w Europie.
Pierwszy lepszy wybiegany zespół usiadłby na naszych i na starcie 2 bramki w plecy.
Cel w lecie? Wykopać Bednarza, nie robić sobie nadziei na cuda w Krakowie.
|