piotek napisał(a):

Może zawieje pesymizmem, ale ja się modlę, żebyśmy nie zbankrutowali do tego czasu.
BTW. Oglądałem Multiligę i przy pierwszej bramce dla Legii wydawało mi się, że koło Leśnodorskiego siedział Bednarz :O
Potem nei mogłem już znaleźć tego fragmentu. Miałem zwidy, czy...?
|
Bednarz dziś przed meczem wręczał Bunozie pamiątkowe zdjęcie, więc raczej miałeś zwidy
