|
Chciałbym bardzo podziękować Michałowi Chrapkowi i szkoda, ze jego pożegnanie odbyło się w tak smutnych okolicznościach. Dobry chłopak z Wisłą w sercu, odchodzi za niezłe wprawdzie pieniadze do Catanii, ale też był bardzo mocno wypychany przez Łysego Szkodnika. Świetnie się rozwinął, z zawodnika poniżanego i wyszydzanego w kluczową postać w drużynie.
TrzymAJ się Michał chłopaku, powodzenia, WISLA DZIĘKUJE !
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
|