Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 01.06.2014, 21:32
Koniec biedy. Przed sezonem taki wynik brałbym w ciemno. Teraz pozostaje lekki niedosyt, ale i tak jestem wdzięczny piłkarzom za walkę, bo mało było meczów, w których nie podjęli rękawicy. Z wynikami różnie bywało, ale mamy taki, a nie inny skład. Kto przed wiosną mówił o mistrzostwie ten jest sam sobie winien. Ludzie masturbowali się dobrą jesienią nie rozumiejąc, że to był szczyt możliwości. Przy tak wąskiej kadrze ciężko było ugrać lepszy wynik. Jesienią omijały nas kontuzje więc wyglądało to lepiej. Na wiosnę wypadło kilku zawodników, przyszły kartki i okazało się, że król jest nagi. Na pewno na wszystko miała wpływ negatywna atmosfera wokół klubu. Brak dopingu, brak wsparcia dla piłkarzy musiał mieć jakiś wpływ na ich postawę. Dlatego z perspektywy czasu źle oceniam decyzję o bojkocie. Przede wszystkim niszczymy Wisłę, Bednarza trzeba wykurzyć z klubu innym sposobem.

Jakby nie było ten sezon przyniósł nam niezły wynik sportowy. Ale nie przyniósł długo oczekiwanej stabilizacji. Nic się nie zmieniło jeżeli chodzi o sprawy organizacyjno -finansowe. Wielu piłkarzom kończą się kontrakty, zamiast spokojniej myśleć o przyszłym sezonie dalej musimy się martwić o przyszłość. Pod tym względem nie zrobiliśmy żadnego postępu jeżeli chodzi o analogiczny okres z zeszłego roku. Sportowo wypadliśmy nieźle, ale nic nam to nie dało. Wciąż jesteśmy w czarnej dupie
Odpowiedz cytując