|
Cieszy wygrana na koniec. Sezon patrzac na kadre uwazam za dobry a patrzac na kontuzje to nawet duzo ponad stan.
Mial byc spadek a jest 5 z Czekajami Urygami Nalepami w skladzie.
Jedynym minusem dla mnie to konflikt z kibicami i slaba kadra. Trzeba to zmienic przed nastepnym sezonem.
|