Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.06.2014, 19:33. Podsumowanie sezonu 2013/2014
Przeniosłem posty z ostatniego tematu meczowego i utworzyłem nowy temat poczynając od posta Kamsona
(FraMat)

Kamson napisał(a):
sezon skonczony, bednarz wypierrrrdalaj
Ostatnio edytowane przez FraMat : 01.06.2014 o godz. 21:57.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując