Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1298
Stary 01.06.2014, 12:37
Elefant napisał(a):Wyświetl post
A nie jest tak, że za prawo organizowania meczy na mistrzostwach się po prostu płaci ? I to konkretne pieniądze. Gdzieś w granicach 10 mln zł. Które miasto da więcej to dostaje lepsze mecze.

Ktoś wspomniał o meczach euroligi. Za wynajęcie hali na mecz płaci się 100 tys. zł.
Policzmy. 100 osób z młyna po 5 zł to 500 zł.
2000 osób po 15 zł to 30000 zł.
To zostaje jeszcze 69500 zł.

A gdzie inne koszty ? Gdzie zysk ?
Myśle że na Eurolige w nowej hali przyszło by duuużo ludzi i ceny biletów można by zrobić na poziome 20-40zł plus reszta naprawde drogie czyli np 80 i wyższe
Odpowiedz cytując