1. Metro - pomysł teoretycznie realny ale obecnie planowany przebieg trasy faktycznie z dupy - pokrywa się z planowaną linią tramwaju więc po jakiego grzyba
2. Nowe tramwaje - taboru złego nie mamy - niech się ZIKIT zajmie naprawą torowisk bo były przypadki że na Basztowej i Dunajewskiego 2 tygodnie temu co godzinę ekipa jeździła bo tory wybrzuszone
3. Północna i wschodnia obwodnica - numer jeden obecnie, wschodnia ma się zacząć podobno w wakacje, o północnej nic nie wiadomo, do tego dochodzi wylotówka na Warszawę - jeden pas dziurawej drogi to jest ewenement, codziennie korki w każdą stronę