Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1295
Stary 01.06.2014, 10:29
1. Metro - pomysł teoretycznie realny ale obecnie planowany przebieg trasy faktycznie z dupy - pokrywa się z planowaną linią tramwaju więc po jakiego grzyba

2. Nowe tramwaje - taboru złego nie mamy - niech się ZIKIT zajmie naprawą torowisk bo były przypadki że na Basztowej i Dunajewskiego 2 tygodnie temu co godzinę ekipa jeździła bo tory wybrzuszone

3. Północna i wschodnia obwodnica - numer jeden obecnie, wschodnia ma się zacząć podobno w wakacje, o północnej nic nie wiadomo, do tego dochodzi wylotówka na Warszawę - jeden pas dziurawej drogi to jest ewenement, codziennie korki w każdą stronę
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując