|
wy sie jeszcze dziwicie w czym Wolanski jest lepszy od Miskiewicza? pomysl z Wolanskim przytoczylem juz jakis czas temu,obserwuje go od tej rundy i prezentuje sie wybornie,ma bardzo dobry refleks,na przedpolu jest kozak bo jest zdecydowany,troszke do poprawy gra na linii,gre nogami da sie zauwazyc "angielski styl",nie jest latwo go zaskoczyc co skutkuje dobra orientacja i czujnoscia,przede wszystkim z latwoscia kasuje strzaly z dystansu,obrona Widzewa smialo w pomeczowych wywiadach mowi ze jest pewnym punktem defensywy
na ciekawostke podam fakt ze wygryzl ze skladu Mielcarza,kapitana i wieloletniego zawodnika
takze chlopak do przeszlifowania a z kazdym dniem bedzie jeszcze lepszym,bez zalu odeslalbym Miskewicza do innego klubu - to nie jest zawodnik ktory gwarantuje nam pewna jakosc,jego marka jest zaslonieta przez dobra gre obrony na jesieni i meeega fart
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|