|
Misiek jakimś perfekcyjnym bramkarzem na pewno nie jest, ale robi cały czas postępy, potrafi wyciągnąć niesamowite piłki, z pewnością ma duży potencjał, a za tym potencjałem w przyszłości może iść dla Wisły dobry $. On i Paweł Brożek to są priorytety jeśli chodzi o zakontraktowanie, jeśli któryś z nich zostanie odpuszczony na rzecz Plizgów i Jankowskich to mogą nas ogłosić frajerami roku.
A ten Wolański? Czym się wyróżnił oprócz tego, że w jakimś tam meczu podszedł pogadać z kibicami? I co to za argument, że jest 2 lata młodszy?! Na tej pozycji to i do 38 lat można grać na poziomie, a Misiek ma zaledwie 25 lat.
"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
|