Barti napisał(a):

|
Skoro krakowianie odrzucają lekką ręką tysiące nowych miejsc pracy, rozwój infrastruktury, rozwój regionu argumentując to jak zwykle troską skąd wziąć pieniądze, to może wytłumaczycie mi, dlaczego głosowałeś/głosowałaś za budową metra? To jest dopiero wypieprzenie gigantycznej kasy w błoto. Profit będzie czerpać głównie jedna firma wykonawcza która jest najbardziej zainteresowana tą inwestycją. W tym mieście i tak już ciężko żyć przez te cholerne remonty, a jeszcze chcecie nam wszystkim zafundować kolejne utrudnienia w życiu głosując na jakiś bubel za gigantyczne pieniądze. Warszawka ma to my też? Czy to jakiś kompleks? Mam olbrzymi żal do Majchrowskiego. Nie potrafił załatwić Euro w Krakowie (inne miasta odżyły dzięki temu), nie potrafi zrobić konkretnej kampanii która promowałaby IO, które były wielką zmarnowaną szansą dla regionu (teraz potrafi tylko płakać po porażce), nie potrafi wylobbować występu reprezentacji polskich siatkarzy w mistrzostwach świata mając w zanadrzu największą halę w Polsce (wielką sztuką było nie dostać grupy z Polską mając taką halę). Nieudolny prezydent na którego z uporem maniaka większość głosuje. Aż żal na to wszystko patrzeć. Gospodarność po Krakowsku psia mać...
|
dlatego że mam w dupie igrzyska dla pasjonatów, natomiast metro jest takiemu miastu potrzebne i to nie dlatego że 'Warszawka' to ma, tylko dlatego że miasto o takich gabarytach potrzebuje szybkiej kolei czy to podziemnej czy naziemnej.Jako mieszkaniec powinieneś to zauważyć
Swoją drogą, nie wiem czy jest jakiś specjalny temat do tej inwestycji ale wrzucę tu.
Generalnie jak nasz stadion może się nie podobać , jeśli chodzi o walory architektoniczne czy też wykończeniowe, to powstała budowla która przebija w tej kwestii nasz stadion we wszystkich aspektach.
Nie chcę uwierzyć że to finalnie tak ma wyglądać ale ponoć lepiej nie będzie.Na zdjęciu akurat ten słynny ekran jest wyłączony ale uwiercie mi - przy włączonym cały obiekt prezentuje się jeszcze bardziej szpetnie.
