Temat: Praca
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#677
Stary 31.05.2014, 17:10
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
Ale chcesz pracować w Szwajcarii, czy pracować zdalnie z Polski? ).
Oczywiście wyjazd. Praca zdalna jest praktycznie nie do znalezienia jeśli chodzi o moje stanowisko, chyba że transfer w ramach firmy ale to obecnie też niemożliwe


Dlatego się właśnie zastanawiam nad kontraktem ale jeśli to wygląda jak u nas że ani się nie liczy do lat pracy ani nie ma kompletnie żadnego ubezpieczenia (dopóki się samemu nie wykupi) to już tak różowo nie jest.

Zarobki faktycznie wyższe (śledzę temat już od wielu lat) ale jak się doliczy podatek od kontraktu, pakiet medyczny, bezpłatny urlop to już różnica nie jest 100% ale czasami i poniżej 50%.

Oczywiście nie ma co porównywać do naszego podwórka bo nasze pensje są niższe niż bezrobocie w większości krajów.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując