Jedyne co moge podpowiedzieć to jadąc na sezonową prace za granice :
-znać podstawy obcego języka bo inaczej Cie będą "ruchać"
-nie pracować u POLAKÓW(za granicą większość to świnie),TURKÓW i innych takich..
-jak już będziesz na miejscu i będą problemy z kasą przy terminie to lepiej uciekaj od razu