Temat: Praca
Wyświetl pojedynczy post
Pan_Wątrobian
Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#676
Stary 31.05.2014, 17:05
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś jakieś doświadczenie w sezonowej pracy za granicą Jakieś kontakty czy coś Poszukuje jakieś pracy na wakacje ( praca fizyczna) najlepiej przy zbiorach.
Da się coś wyłapać czy większość to oszuści
Jedyne co moge podpowiedzieć to jadąc na sezonową prace za granice :

-znać podstawy obcego języka bo inaczej Cie będą "ruchać"
-nie pracować u POLAKÓW(za granicą większość to świnie),TURKÓW i innych takich..
-jak już będziesz na miejscu i będą problemy z kasą przy terminie to lepiej uciekaj od razu
Odpowiedz cytując