|
Ostatni mecz Michała Chrapka i Gordana Bunozy(raczej nie zagra)
2 świetnych graczy przechodzi do lepszych klubów,tak to niestety wygląda
Oby w przyszłości tylko tacy piłkarze zasilali szeregi Wisły Kraków
Co do meczu
,,Po raz ostatni na zakończenie rozgrywek Wisła wygrała w sezonie 2008/09.''
Najwyższa pora wygrać i przy okazji zrewanżować się Zawiszy za te 2 porażki z tego sezonu.
Wisła Kraków pod względem meczów domowych zajęła 3 miejsce w tabeli i w zasadzie do momentu konfliktu klub i skwk byliśmy na 1 miejscu
Bilans przed meczem z Zawiszą
Wisła Kraków 17 spotkań 11 wygranych 2 remisy 4 porażki(wszystkie 1 bramką) 30:9(+21) 35pkt
Co by nie mówić w tym sezonie przy Reymonta 22 Wisła grała jak za dawnych lat
Wisła Kraków straciła zdecydowanie najmniej bramek u siebie,zaledwie 9 !!! (Wybitny rekord)
Wszystkie 4 porażki u siebie przypadają na ostatnie 5 spotkań !
PS: Nie dopisałem Pawła Brożka i Michała Miśkiewicza bo nie wyobrażam sobie że są w klubie aż tak bezmyślni żeby ich nie podpisać
Wynik meczu: 3-0 dla nas
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 31.05.2014 o godz. 11:48.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|