Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 31.05.2014, 11:42
Ostatni mecz Michała Chrapka i Gordana Bunozy(raczej nie zagra)

2 świetnych graczy przechodzi do lepszych klubów,tak to niestety wygląda

Oby w przyszłości tylko tacy piłkarze zasilali szeregi Wisły Kraków

Co do meczu

,,Po raz ostatni na zakończenie rozgrywek Wisła wygrała w sezonie 2008/09.''

Najwyższa pora wygrać i przy okazji zrewanżować się Zawiszy za te 2 porażki z tego sezonu.


Wisła Kraków pod względem meczów domowych zajęła 3 miejsce w tabeli i w zasadzie do momentu konfliktu klub i skwk byliśmy na 1 miejscu

Bilans przed meczem z Zawiszą

Wisła Kraków 17 spotkań 11 wygranych 2 remisy 4 porażki(wszystkie 1 bramką) 30:9(+21) 35pkt

Co by nie mówić w tym sezonie przy Reymonta 22 Wisła grała jak za dawnych lat
Wisła Kraków straciła zdecydowanie najmniej bramek u siebie,zaledwie 9 !!! (Wybitny rekord)
Wszystkie 4 porażki u siebie przypadają na ostatnie 5 spotkań !


PS: Nie dopisałem Pawła Brożka i Michała Miśkiewicza bo nie wyobrażam sobie że są w klubie aż tak bezmyślni żeby ich nie podpisać

Wynik meczu: 3-0 dla nas
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 31.05.2014 o godz. 11:48.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując