tak jak napisał River jest błąd w analizie, ponieważ Zawisza nie może nas już wyprzedzić nawet jeśli ogra nas 3 raz w sezonie

co do samego meczu to jeśli zdarzy się cud i stracimy mniej niż 2 gole (już nie pamiętam kiedy tak było ostatnio), to 3 punkty zostaną na Reymonta