Wyświetl pojedynczy post
Camilos
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Siedlce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 31.05.2014, 08:45
tak jak napisał River jest błąd w analizie, ponieważ Zawisza nie może nas już wyprzedzić nawet jeśli ogra nas 3 raz w sezonie co do samego meczu to jeśli zdarzy się cud i stracimy mniej niż 2 gole (już nie pamiętam kiedy tak było ostatnio), to 3 punkty zostaną na Reymonta
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię!
W sercu moim WISŁA!
I na dobre i na złe!
Odpowiedz cytując