Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27026
Stary 31.05.2014, 02:44
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
A nie przyszło wam do głowy, że część osób idzie na wybory tylko po to żeby oddać głos nieważny? Wypełniają swój obywatelski obowiązek, ale jednocześnie nie widzą nikogo sensownego do oddania głosu więc zaznaczają więcej niż jedno okienko?

Sam tak zrobiłem swego czasu jak w wyborach samorządowych nie było w moim okręgu nikogo z KNP.

PS. Teraz widze, że haeno już o tym wspomniał.
Ciężko mi wyobrazić sobie głupszy sposób na zmarnowanie godziny życia.

Jaki jest sens oddawania głosu którego wartość jest równa głosowi nie oddanemu? Jedynie atrament z państwowego długopisa, kupionego za nasze podatki, zmarnowałeś.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski