mr_kwolf napisał(a):

A nie przyszło wam do głowy, że część osób idzie na wybory tylko po to żeby oddać głos nieważny? Wypełniają swój obywatelski obowiązek, ale jednocześnie nie widzą nikogo sensownego do oddania głosu więc zaznaczają więcej niż jedno okienko?
Sam tak zrobiłem swego czasu jak w wyborach samorządowych nie było w moim okręgu nikogo z KNP.
PS. Teraz widze, że haeno już o tym wspomniał.
|
Ciężko mi wyobrazić sobie głupszy sposób na zmarnowanie godziny życia.
Jaki jest sens oddawania głosu którego wartość jest równa głosowi nie oddanemu? Jedynie atrament z państwowego długopisa, kupionego za nasze podatki, zmarnowałeś.