Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 30.05.2014, 23:15
Obstawiam 1-1 po nudnym widowisku w piknikowej otoczce.
Ostatni mecz Chrapka o ile zagra. Chciałbym, żeby to on strzelił
Będzie trudno, ale i tak o nic nie gramy, bo honor straciliśmy na meczach z pbb, widzewem i przybiciu ''piątki'' z ległą.
Odpowiedz cytując