Temat
:
[37 kolejka] WISŁA Kraków - ZAWISZA Bydgoszcz - 1 czerwca godzina 18.00
Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
Od: 02.2013
Skąd: Kraków
Offline
#
4
30.05.2014, 23:15
Obstawiam 1-1 po nudnym widowisku w piknikowej otoczce.
Ostatni mecz Chrapka o ile zagra. Chciałbym, żeby to on strzelił
Będzie trudno, ale i tak o nic nie gramy, bo honor straciliśmy na meczach z pbb, widzewem i przybiciu ''piątki'' z ległą.
huberix
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do huberix
Znajdź inne posty napisane przez huberix