|
Nie może nas zepchnąć na 8.miejsce, bo liczą się w pierwszej kolejności punkty z sezonu zasadniczego, a tam Zawisza był za nami. W najgorszym razie zajmiemy 7.miejsce, w najlepszym 5.
Nie zmienia to faktu, że wypadałoby zmazać plamy w postaci dwóch porażek z Bydgoszczą, zwłaszcza tej z R22.
|