Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 30.05.2014, 22:43
Nie może nas zepchnąć na 8.miejsce, bo liczą się w pierwszej kolejności punkty z sezonu zasadniczego, a tam Zawisza był za nami. W najgorszym razie zajmiemy 7.miejsce, w najlepszym 5.

Nie zmienia to faktu, że wypadałoby zmazać plamy w postaci dwóch porażek z Bydgoszczą, zwłaszcza tej z R22.
Odpowiedz cytując