Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.05.2014, 22:26. [37 kolejka] WISŁA Kraków - ZAWISZA Bydgoszcz - 1 czerwca godzina 18.00
vs.

Przed nami ostatnia kolejka Ekstaklasy.
Wisła, na własnym boisku podejmie zajmującego obecnie 8 miejsce w tabeli, Zawiszę.
To jedyna drużyna, która dwukrotnie nas w tym sezonie pokonała, choć okoliczności tych porażek nie wskazują na wyraźną wyższość drużyny z Bydgoszczy.
Poprzednie spotkanie w Krakowie:

Sezon 2013/2014
Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 0:1

Wisła przed tym spotkaniem zajmuje 6 miesjce w tabeli i wyprzedza swojego najbliższego rywala o 3 punkty. Porażka, przy niekorzystnych rozstrzygnięciach w innych meczach może zepchnąc nas na ostatnie miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej.

Kim dysponujemy?

Znajdującym sie w bardzo dobrej formie Stiliciem. I to chyba wszystko?
Z pewnością nie zagra Guerrier. Jest natomiast szansa na powrót Pawła Brożka, Chrapka i Sarkiego.
W obronie bez wzmocnień.
Czy to będzie ostatni mecz Michała Chrapka w Krakowie?
Kto jeszcze po raz ostatni zagra w tym meczu?
Czy Smuda znowu powoła jakiegoś debiutanta?

To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując