RAFi89 napisał(a):

Popatrz, jednak nie zawsze masz racje.
|
Jednak nie tak dawno przyznał, że się pomylił, co dla reszty nieomylnych znawców, nigdy by nie przeszło przez klawiatury.
IncognitoTSW napisał(a):

|
Sądzisz, że jest tu ktokolwiek oprócz FraMata kto ma zawsze racje?
|
Właśnie co się z nim dzieję? Odpuścił sobie walkę o to, by forum było obce od błędów językowych? Ostatnio tak jakby go mniej. Może to dobry znak, FraMat odpuścił to i może kojak też odpuści
