|
Że nikt nie zginął na stadionie to naprawdę cud. Teraz już wiadomo, dlaczego całe rodziny z dziećmi nie pojawiają się na stadionie, bo zobaczyli tych panów jak idą na mecz, i wszyscy ojcowie postanowili odejść z gigantycznej kolejki pod kasami po bilet, nie chcąc narażać swoich dzieci i żon na utratę życia lub zdrowia.
|