Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27016
Stary 30.05.2014, 16:05
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
sporadycznie to się zdarza , ale nie przy frekwencji coś ponad 20% gdzie idą raczej ludzie świadomi ,prawie 250 tysięcy nieważnych ? mało prawdopodobne
całe życie na sPISku i niedomówieniach. Drozd, ale ty masz życie.