Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27008
Stary 30.05.2014, 12:34
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
A nie przyszło wam do głowy, że część osób idzie na wybory tylko po to żeby oddać głos nieważny? Wypełniają swój obywatelski obowiązek, ale jednocześnie nie widzą nikogo sensownego do oddania głosu więc zaznaczają więcej niż jedno okienko?

Sam tak zrobiłem swego czasu jak w wyborach samorządowych nie było w moim okręgu nikogo z KNP.

sporadycznie to się zdarza , ale nie przy frekwencji coś ponad 20% gdzie idą raczej ludzie świadomi ,prawie 250 tysięcy nieważnych ? mało prawdopodobne