Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3313
Stary 30.05.2014, 11:17
it napisał(a):Wyświetl post
Ale dlaczego "cała"?
To jest dwuczęściowy komplet. Z tyłu, na bokserkach jest napisane:
"*Oprócz paru .... które mało kogo interesują".
Chciałeś to wszystko zmieścić na koszulce?

Slogany nie muszą być w 100% poprawne, tylko wpadać w ucho i przekazywać treść z którą ktoś chce być kojarzony. A dla malkontentów jest ta właśnie tylna część bokserek.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując