arti napisał(a):

|
Za 3 dni koniec tej śmiesznej historii... tylko gdzie jest mityczny sponsor z Niemiec?
|
28 Wrzesnia 2013 miała być podpisana umowa. Logo VW miało zagościć na naszych koszulkach od sezonu 14/15 ale coś się rypło a rozbierzności poszły o 200-300tys euro.
Mityczne to można nazwać nasze wychodzenie na prostą. Prędzej Minotaur wybije z labiryntu niż bednarz wyjdzie z gówna.