Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26991
Stary 29.05.2014, 20:11
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No to opowiedz jak to się odbyło i jak ie to sprawki swoich kolegów przemilczali. Chętnie poczytam, chyba że to tylko takie pier......e nie na temat, żeby zaistnieć w tym momencie na forum.
Bardzo prosze: wasza wersja Michnika - imc Sakiewicz zamiast tluc o wpadkach wladzy (niemieckich walizkach, sedziach na zawolanie, perypetjach Chyzego juniora i dziesiatkach innych spraw) wolal pomstowac na JKMa bo palnal pare faux paisow i to dla pisozaleznej byl temat prorytetowy zamiast walka z obecna sitwa. Nie bede JKMa bronil bo czesc jego pogladow wzbudza usmiech politowania ale mozna je zrozumiec jego tok myslenia. Natomiast jak dla PiSu stal sie "wrogiem publicznym nr1" co tylko potwierdza teze o probach zabetonowania sceny politycznej i pozorowanie opozycji.