KOMINEK napisał(a):

|
Taki rezultat przy takim składzie, karnym z kapelusza, Lechii grającej o puchary co by nie powiedzieć jest dobrym wynikiem. Myślę, że ta drużyna gdyby ubiegłej zimą została wzmocniona dwoma klasowymi jak na naszą ekstraklasę zawodnikami spokojnie mogłaby walczyć o wicemistrzostwo.
|
Karny dla nas po uderzeniu Dudki z wolnego, również wątpliwy...
KrzychooR napisał(a):

|
Lechie to można było pyknąć w ostatnich minutach bez problemu bo obronę mieli ŻAŁOSNĄ... szkoda że nasi mieli wtedy jeszcze bardziej żałosną kondycje...
|
Żeby coś ugrać trzeba wyjść z piłką trochę dalej niż za połowę boiska.