Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 29.05.2014, 15:42
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Taki rezultat przy takim składzie, karnym z kapelusza, Lechii grającej o puchary co by nie powiedzieć jest dobrym wynikiem. Myślę, że ta drużyna gdyby ubiegłej zimą została wzmocniona dwoma klasowymi jak na naszą ekstraklasę zawodnikami spokojnie mogłaby walczyć o wicemistrzostwo.
Karny dla nas po uderzeniu Dudki z wolnego, również wątpliwy...

KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Lechie to można było pyknąć w ostatnich minutach bez problemu bo obronę mieli ŻAŁOSNĄ... szkoda że nasi mieli wtedy jeszcze bardziej żałosną kondycje...
Żeby coś ugrać trzeba wyjść z piłką trochę dalej niż za połowę boiska.
Odpowiedz cytując