Kroq napisał(a):

|
A może tak odbiegając od tematu jak zakończyła się sprawa finansowania KLD przez Niemcy bo chyba mi coś umknęło?
|
ani rudy , ani bielecki, ani lewandowski nie podjęli tematu , a jak rudy nie podejmuje tematu dla merdiów nie istnieje, nic Ci nie umknęło