Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26969
Stary 29.05.2014, 11:39
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
powiem tak, mam wrażenie że nie da się obronić "wpadki" Kaczyńskiego , podobnie jak pomijanie przez Lecha sprawy Wołynia, zgadzam się że porównywanie tego z Korwinem to nadużycie
Wpadek Korwina też się nie da obronić - zgoda. Krytykując JKM nie wrzucajcie w jego ogródek całego KNP choć w telewizji i mediach wszystko robią by tak właśnie było. Wyłapują wszystkie wpadki i ukazuja jako pogląd całej partii.