kerim1906 napisał(a):

|
powiem tak, mam wrażenie że nie da się obronić "wpadki" Kaczyńskiego , podobnie jak pomijanie przez Lecha sprawy Wołynia, zgadzam się że porównywanie tego z Korwinem to nadużycie
|
Wpadek Korwina też się nie da obronić - zgoda. Krytykując JKM nie wrzucajcie w jego ogródek całego KNP choć w telewizji i mediach wszystko robią by tak właśnie było. Wyłapują wszystkie wpadki i ukazuja jako pogląd całej partii.