Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 29.05.2014, 11:10
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Taki rezultat przy takim składzie, karnym z kapelusza, Lechii grającej o puchary co by nie powiedzieć jest dobrym wynikiem. Myślę, że ta drużyna gdyby ubiegłej zimą została wzmocniona dwoma klasowymi jak na naszą ekstraklasę zawodnikami spokojnie mogłaby walczyć o wicemistrzostwo.
Gwoli ścisłości przy dwóch karnych z kapelusza. Po jednym dla każdej ze stron. Istotnie, Marciniak sędziował beznadziejnie, ale nie wypaczył wyniku.
Odpowiedz cytując