KOMINEK napisał(a):

|
Taki rezultat przy takim składzie, karnym z kapelusza, Lechii grającej o puchary co by nie powiedzieć jest dobrym wynikiem. Myślę, że ta drużyna gdyby ubiegłej zimą została wzmocniona dwoma klasowymi jak na naszą ekstraklasę zawodnikami spokojnie mogłaby walczyć o wicemistrzostwo.
|
Gwoli ścisłości przy dwóch karnych z kapelusza. Po jednym dla każdej ze stron. Istotnie, Marciniak sędziował beznadziejnie, ale nie wypaczył wyniku.