Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 29.05.2014, 10:56
Devonisch napisał(a):Wyświetl post
Burdenski niech wypierdala stąd w trybie natychmiastowym. Te jego faule przed czy w polu karnym kompletnie bez sensu. On się na okręgówkę nie nadaje nawet. Niech wypierdala też sędzia za te karne. Kto odgwizduje przypadkowe "ręki" po rykoszetach lub gdy zawodnik jest tyłem do piłki. Stevie Wonder .......ony. Remis zasłużony.
karny Czekaja to rekompensata dla Lechii za brak karnych z warszawką , jak to mówią dziennikarzyny z canal , w przyrodzie nic nie ginie , nie dostała Lechia z krawaciarzami , dostała z nami, bilans wyszedł na zero , sumienie warszawskie uspokojone, pisze gdzieś dzisjaj że marciniak podjął skandaliczną decyzję? niedoczekanie, to nie warszawka pokrzywdzona
Odpowiedz cytując