|
Sędzia rzeczywiście dał popis swoich 'umiejętności'. Zgadzam się z Marco Paixao, że ten Marciniak nie powinien prowadzić meczów w Ekstraklasie, to jest parodia. Dwa karne zupełnie z kapelusza, no ale gdyby nie te błędy, skończyłoby się 1:1, czyli dla nas bez znaczenia.
Miałam nadzieję, że Wisła dowiezie do końca prowadzenie, przez większą część meczu dobrze się broniliśmy, choć nie raz i nie dwa dupę nam ratował Misiek. Niestety skończyło się tylko na jednym punkcie. Teraz pozostało tylko zakończyć ten sezon zwycięstwem.
|