|
Taki rezultat przy takim składzie, karnym z kapelusza, Lechii grającej o puchary co by nie powiedzieć jest dobrym wynikiem. Myślę, że ta drużyna gdyby ubiegłej zimą została wzmocniona dwoma klasowymi jak na naszą ekstraklasę zawodnikami spokojnie mogłaby walczyć o wicemistrzostwo.
|