Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 29.05.2014, 09:09
Taki rezultat przy takim składzie, karnym z kapelusza, Lechii grającej o puchary co by nie powiedzieć jest dobrym wynikiem. Myślę, że ta drużyna gdyby ubiegłej zimą została wzmocniona dwoma klasowymi jak na naszą ekstraklasę zawodnikami spokojnie mogłaby walczyć o wicemistrzostwo.
Odpowiedz cytując